A hőség megváltoztatta a magyar turisták szokásait

„Nem a Balaton lett túl meleg, hanem a szokásaink lettek észak-olaszosak. Idén nyáron hivatalosan is megérkezett a szieszta a magyar tengerre” – mondja Fekete Tamás, a Balatoni Turizmus Szövetség elnöke. A hőség megváltoztatta a magyar turisták szokásait

A hőség megváltoztatta a magyar turisták szokásait

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Trademagazin

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!