A hét eleje óta nem működnek Fehéroroszországban azok az átjátszóállomások, amelyeket Oroszország használt a Shahed drónok Ukrajna elleni csapásaihoz – jelentette ki szerdán Volodimir Zelenszkij elnök a sajtótájékoztatóján.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua