Magzatkárosító oldószert találtak a komáromi ipari park víztározójában

A Greenpeace szerint hatósági vizsgálat kell, mert nem tudni, honnan került NMP a vízbe.

Magzatkárosító oldószert találtak a komáromi ipari park víztározójában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PCWorld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!