Még május 28-án adták át a kérelmet a Vajdasági Magyar Újrakezdés bejegyeztetésére és kevesebb, mint egy hónap alatt, június 24-én meg is kapták a végzést: hivatalosan is megalakult a civil szervezet. Ezt Rózsa Zsombor, a VMÚ koordinációs testületének elnöke jelentette be a szervezet Facebook-oldalán. Rózsa kiemelte, hogy Pásztor Bálint a Pannon RTV-ben tartott televíziós vita […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó