Karácsony Gergely köszöni az ötletet a Mi Hazánknak: „Nemzeti lobogó is, Pride-zászló is lesz a hídon”

A Budapest Pride felvonulás idejére az Erzsébet hídon nemzeti lobogó és Pride-zászló is helyet kap – jelentette be Karácsony Gergely főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán. A döntés a szombati eseményhez kapcsolódik, amely a szabadság, az elfogadás és az egyenlőség ünnepét hivatott képviselni. A főpolgármester bejegyzésében a kezdeményezést kedves gesztusként értékelte, amely szerinte összhangban áll a Budapest Pride szellemiségével.

Karácsony Gergely köszöni az ötletet a Mi Hazánknak: „Nemzeti lobogó is, Pride-zászló is lesz a hídon”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!