"Nagyon nehéz, ezt soha nem tudjuk elfelejteni. Ezt soha. Az a legszörnyűbb az egészben, hogy mindent láttam, és sajnos mégsem tudtam Vivikén segíteni" – mondta megtörten annak a hatéves kislánynak a nagymamája, akire másfél héttel ezelőtt rádőlt egy kétmázsás betonoszlop a Heves megyei településen. A nagymama épp három gyerekkel – tíz- és tizenhárom éves fiaival, valamint unokájával – sétált a nagypapához, amikor a tragédia történt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk