A Pride-felvonulás idejére nemzeti lobogó és Pride-zászló is lesz az Erzsébet hídon – jelentette be Karácsony Gergely, aki egyben meg is köszönte az „ötletet” az önkénteseknek, akik magyar zászlókkal helyettesítették a nem heterók büszkeségét hirdető lobogókat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner