Jelentős bővítést jelentett be a kormány a megújuló energia területén, miközben új pályázatokkal és hálózatfejlesztésekkel erősítenék az ellátásbiztonságot. Tízszeresére nőhet a hazai szélerőmű-kapacitás 2030-ig a kormány ígérete szerint
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu