Újabb adag szennyel szórta meg Debrecent a szeparátorfóliában utazó kínai gyár, a Semcorp. Bár Papp László polgármester ezúttal nem vádolt senkit rémhírterjesztéssel, sőt szigort ígért, a lépés kissé megkésettnek tűnik. Többek között erre mutatott rá videós tájékoztatójában Tárkányi Zsolt debreceni tiszás képviselő (Hajdú-Bihar megye, 1. számú választókerület), emlékeztetve, februári oltóhabos ügy után a hatóságok több […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap