Eloltották a lángokat, szerdán búzatábla gyulladt ki az M1-esnél - Fotó
A katasztrófavédelemnek sikerült megfékeznie a lángokat. Szerdán délután az M1 főváros felé tartó oldalán az autópálya mellett kigyulladt egy búzatábla.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kisalföld