A Magyar Honvédség négy együttesének részvételével katonazenekari találkozót rendeznek július 4-én Szegeden – jelentette be Binszki József (Összefogás Szegedért) alpolgármester kedden az MTI szerint. Binszki József elmondta, a szegediek szinte elvárják, hogy a nyár minden hétvégéjén legyenek a lehetőség szerint ingyenesen elérhető kulturális programok. Ezek között rendkívül népszerűek a Móra parkban az elmúlt tíz évben […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress