Katonazenekari találkozó lesz Szegeden – vásárhelyiek is fellépnek

A Magyar Honvédség négy együttesének részvételével katonazenekari találkozót rendeznek július 4-én Szegeden – jelentette be Binszki József (Összefogás Szegedért) alpolgármester kedden az MTI szerint. Binszki József elmondta, a szegediek szinte elvárják, hogy a nyár minden hétvégéjén legyenek a lehetőség szerint ingyenesen elérhető kulturális programok. Ezek között rendkívül népszerűek a Móra parkban az elmúlt tíz évben […]

Katonazenekari találkozó lesz Szegeden – vásárhelyiek is fellépnek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!