Három medencét bezártak a kehidakustányi fürdőben, mert Zala megyében vízkorlátozás van. Több településen már lajtoskocsiból viszik a vizet, mert nincs a csapban. A szabályok legalább két hétig érvényesek, és aki nem tartja be, büntetést kaphat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL