21 év után elhagyja az Örkény Színházat Hámori Gabriella. Mint korábban elmondta, a minőségi színészi munkák terepe beszűkült, ezért úgy érezte, nyitnia kellett más felé. Mivel évek óta foglalkozik jógaoktatással is, akár ez is lehetne irány, főként mivel a színésznő azt mondta, úgy érzi, már nagyobb örömet okoz számára a jógaóra, mint amikor meghajol a színpadon. Ám Gabriella tiszta vizet öntött a pohárba, jelezte, a társulatból kilép, de a szerepeit nem adja le.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk