Budapesti beteghordót gyanúsítanak kannibalizmussal és más furcsa tettekkel

Egy budapesti beteghordót azzal gyanúsítanak, hogy emberi maradványokat tartott otthon és evett is belőlük. Korábban már büntették, mert elhullott szarvastetemet vitt haza és lomokat gyújtogatott. Most akár öt év börtönt is kaphat. A közösségi médiában gyógyszerekről, sebekről és horrorjátékokról posztolt képeket. Egy kriminológus szerint az ilyen bűncselekmények mögött skizofrénia vagy gyermekkori traumák állhatnak.

Budapesti beteghordót gyanúsítanak kannibalizmussal és más furcsa tettekkel

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!