Első alkalommal azonosítottak ebolafertőzést Franciaországban. A francia egészségügyi hatóságok szerdai bejelentése szerint a vírust egy olyan orvosnál mutatták ki, aki nemrég tért vissza a Kongói Demokratikus Köztársaságból, ahol öt héttel ezelőt...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua