Újpest: Az elnök reagált az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárására
Fél évre felfüggesztették az Újpest FC új stadionjának építési engedélyezési eljárását - a klub elnöke, Ratatics Péter hivatalos közleményben reagált a klubhonlapon.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci