Az Újpest FC elnöke, Ratatics Péter megszólalt azzal kapcsolatban, hogy szüneteltetik az új stadion építési engedélyére vonatkozó eljárást. A sportvezető ismét kijelentette, hogy a tulajdonos MOL elkötelezettsége a klub jövője mellett változatlan. Állítása szerint csupán technikai döntés született, melyet a projektet érintő szabályozói környezet bizonytalanságain túl a környezetvédelmi és engedélyezési dokumentáció véglegesítéséhez kapcsolódó szakmai folyamatok tettek indokolttá.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk