Magyar zászlókat tűzött ki az Erzsébet hídra a Mi Hazánk, miután egy férfi a Dunába dobta a szivárványos lobogókat

Folytatódik a zászlóháború a szélsőjobb és főváros között.

Magyar zászlókat tűzött ki az Erzsébet hídra a Mi Hazánk, miután egy férfi a Dunába dobta a szivárványos lobogókat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!