Dragan Kleut, a Bánsági Földműves Egyesületek Szövetségének elnöke szerdán kijelentette, hogy a felvásárlók 18 dinárt kínálnak az új búzatermés kilójáért, miközben 2008-ban az ár még 22-23 dinár volt. Egyúttal figyelmeztetett: utcai tiltakozásokba kezdenek, ha az ár nem növekszik. A Beta hírügynökségnek elmondta, hogy a 18 dináros kilónkénti árat számolják fel azok a vetőanyag- és műtrágya-forgalmazók […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó