A palásti Szent György-templom adott otthont az szlovákiai magyar katolikus iskolák országos tanévzáró ünnepségének. A hálaadó szentmisén és azt követő ünnepségen több felszólaló idézte gróf Esterházy János ismert…
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma