Te emlékszel még a wimpire? Utánajártunk, milyen ma a legendás büfékaja

Egy szegedi Reddit-bejegyzés újra előhozta a régi büfék egyik emlékezetes ételét.

Te emlékszel még a wimpire? Utánajártunk, milyen ma a legendás büfékaja

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → délmagyar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!