Nagyot esett a Mol, az OTP-t viszont bebetonozták – a forint nem talált kapaszkdót a lejtőn

Gyengén teljesített a hét középső kereskedés napján a pesti tőzsde, az olajrészvény húzta le leginkább a BUX indexet.

Nagyot esett a Mol, az OTP-t viszont bebetonozták – a forint nem talált kapaszkdót a lejtőn

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!