A legmagasabb veszélyjelzés lépett életbe

Harmadfokú figyelmezetés került ki hőség miatt szombatra az ország felére.

A legmagasabb veszélyjelzés lépett életbe

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Időkép

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!