Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe

Ezúttal Fonyód volt fideszes polgármesteréért mentek a rendőrök, több százmillió forintot pakolhatott el.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → röviden.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!