Ebben a könyvben ott van Esterházy, halljuk a hangját, látjuk a gesztusait és ez valami nagyszerű dolog

A Vanni van beszélgetéseit folytatva újabb beszélgetőkönyv jelent meg Esterházy interjúiból szemlézve, ám most Esterházy „másról” beszél, azaz nem az irodalomról, hanem az egyebekről. Ami nyilván blöff, mert EP bármiről is beszél, az önmagában irodalom- írja a kötetről kritikusunk.

Ebben a könyvben ott van Esterházy, halljuk a hangját, látjuk a gesztusait és ez valami nagyszerű dolog

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!