Június elején aggasztó hírt osztott meg közösségi oldalán Rúzsa Magdi, az énekesnő egyik hármasikre kórházi kezelésre szorult. Akkor nem árulta el, hogy miért vannak a budapesti Szent László Kórházban, de most kiderült, hogy meg kellett műteni a kisfiát.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk