A GTA VI-ban elfelejthetjük a töltőképernyőket PS5-ön, közben új screenshotok is napvilágot láttak

A PlayStation.Blogon kikerült poszt szerint a Grand Theft Auto VI nem csak hogy PlayStation 5-ön hozza a lehető legjobb élményt a játékosoknak, de a gyors SSD-nek köszönhetően szinte azonnali töltőképernyőkre számíthatunk.

A GTA VI-ban elfelejthetjük a töltőképernyőket PS5-ön, közben új screenshotok is napvilágot láttak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!