Mintegy 250 millió forintból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű uniós program, melynek köszönhetően négy Veszprém vármegyei intézmény jutott támogatáshoz. A sajátos nevelési igényű, sérült gyermekeket ellátó intézményekben továbbképzéseket tartottak, gépjárműveket és eszközöket szereztek be – közölte a szerdai veszprémi projektzáró értekezleten a tankerületi igazgatói feladatokat ellátó Hontai-Cziráki Marianna, az MTI tudósítása szerint. Bővebben...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton