Szennyezés Debrecenben: fémek a talajvízben

A kormányhivatal több bírságot is kiszabott a SEMCORP-ra, az önkormányzat feljelentést tett.

Szennyezés Debrecenben: fémek a talajvízben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!