A helyi utakra költené a traffipaxpénzek felét a fővárosi Fidesz

A budapesti közbiztonság erősítését, a traffipaxokból származó bírságbevételek újraelosztását és a taxisok helyzetének javítását célzó javaslatcsomaggal készül a Fővárosi Közgyűlés következő ülésére a Fidesz–KDNP frakciója.

A helyi utakra költené a traffipaxpénzek felét a fővárosi Fidesz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!