A budapesti közbiztonság erősítését, a traffipaxokból származó bírságbevételek újraelosztását és a taxisok helyzetének javítását célzó javaslatcsomaggal készül a Fővárosi Közgyűlés következő ülésére a Fidesz–KDNP frakciója.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata