Polyák Gábor: a NER minden kiszolgálóját ki kell zárni a közéletből

Nem csupán a korrupciós ügyek feltárása, hanem az autoriter rendszer működtetésében részt vevő értelmiségi és közéleti szereplők felelősségének vizsgálata is elengedhetetlen egy valódi rendszerváltáshoz – erről beszélt Polyák Gábor jogász és kommunikációs szakértő a KlikkTV Mélyvíz című műsorában. A szakember szerint az elmúlt 16 év nem egyszerűen egy kormányzati ciklusokkal leírható korszak volt, hanem egy olyan autoriter rendszer időszaka, amelynek működtetői nem térhetnek vissza következmények nélkül a tudományos vagy közéleti pozíciókba.

Polyák Gábor: a NER minden kiszolgálóját ki kell zárni a közéletből

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!