A Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ minden tanév végén ünnepséget szervez azon munkatársak részére, akiknek munkáját az intézményük vezetése kiemeli. Tegnap a Hódmezővásárhely és Makó járás minden olyan szakemberét ünnepelték, aki szívét, tudását és energiáját a jövő generációinak nevelésére fordítja – tájékoztatták a Hódpress-t. Átadták a Pedagógus Szolgálati Emlékérmeket azon nyugdíjba vonuló vagy már nyugdíjba vonult pedagógusok […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress