Ismét üzemel a német vasút a kommunikációs káosz után

Kedd este gyakorlatilag összeomlott a német vasúti közlekedés, mert országszerte meghibásodtak a rádiókommunikációs rendszerek. A hibát szerdára tudták helyrehozni.

Ismét üzemel a német vasút a kommunikációs káosz után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!