Ismét üzemel a német vasút a kommunikációs káosz után
Kedd este gyakorlatilag összeomlott a német vasúti közlekedés, mert országszerte meghibásodtak a rádiókommunikációs rendszerek. A hibát szerdára tudták helyrehozni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart