Folytatódnak a leépítések a fideszes médiában, nem látni a neres milliárdosokat, akik kisegítenék a közpénz nélkül megtántorodó szerkesztőségeket. Talán érdemes lett volna az olvasókért újságot írni, Orbán Viktor és Mészáros Lőrinc ugyanis nem látszanak hálásnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex