„Az ellenőrzések meg fognak történni” – Iránba akarnak menni az atomenergia-ügynökség emberei

Az Egyesült Államok és Irán megállapodott, de továbbra is ellentmondásos üzenetek érkeznek Washingtonból és Teheránból.

„Az ellenőrzések meg fognak történni” – Iránba akarnak menni az atomenergia-ügynökség emberei

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!