Találtak valamit a nyíregyházi kórház vizében, korlátozták az ivóvízhasználatot több épületben

Nem megnevezett „mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a vízminőségi ellenőrzések a kórház vízhálózatában.

Találtak valamit a nyíregyházi kórház vizében, korlátozták az ivóvízhasználatot több épületben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!