Videóban üzent Debrecen polgármesterének Kozma Éva, a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület elnöke. Emlékeztetett, bár Papp László még reggel közölte, hogy tudomása van a(z általa Debrecenbe hozott) Semcorp kínai szeparátorfólia-gyár újabb szennyezéséről, a városvezető azóta hallgat. Kozma Éva az egyesület és a debreceni polgárok nevében azt követeli a polgármestertől, hogy hozza nyilvánosságra a szennyezés körülményeit, […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap