Elege lett Debrecen polgármesterének, nekimegy a kínaiaknak

Debrecen polgármestere, Papp László büntetőfeljelentést nyújtott be a kínai tulajdonú Semcorp szeparátorfólia-gyár ellen, miután a környezetvédelmi hatóság határértéken felüli szennyezést tárt fel a gyár területén lévő felszín alatti vizekben. Az ügy különösen súlyos, mivel a vállalatnál már korábban is előfordultak környezetvédelmi szabályszegések.

Elege lett Debrecen polgármesterének, nekimegy a kínaiaknak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!