Legalább hat hónapra kieshet a termelés Moszkva egyik legfontosabb olajfinomítójában, miután az üzem súlyos károkat szenvedett ukrán dróntámadásokban, tovább súlyosbítva az oroszországi üzemanyaghiányt – értesült a Reuters. Reuters: Fél évre le kell állítani a moszkvai olajfinomítót az ukrán dróntámadások miatt
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu