Reuters: Fél évre le kell állítani a moszkvai olajfinomítót az ukrán dróntámadások miatt

Legalább hat hónapra kieshet a termelés Moszkva egyik legfontosabb olajfinomítójában, miután az üzem súlyos károkat szenvedett ukrán dróntámadásokban, tovább súlyosbítva az oroszországi üzemanyaghiányt – értesült a Reuters. Reuters: Fél évre le kell állítani a moszkvai olajfinomítót az ukrán dróntámadások miatt

Reuters: Fél évre le kell állítani a moszkvai olajfinomítót az ukrán dróntámadások miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!