A győri után megszűnik a soproni fideszes média is
Tizenöt év után megszűnik a Soproni Téma – közölte az újság szerkesztősége a Facebookon. Azt írták: a tulajdonosok anyagi okok miatt átszervezik az önkormányzati médiát.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió