A tartományi hatalom szerint jól gazdálkodtak, az ellenzék szerint felelőtlenül költekeztek

A Vajdaság Autonóm Tartomány Képviselőháza a szerdán elfogadta a 2025-ös évre vonatkozó költségvetési zárszámadást, a felelőtlen költekezést, a rossz tervezést és a hibás pénzügyi politikát bíráló ellenzéki képviselők kritikái közepette. A Vajdaság Autonóm Tartomány 2025. évi költségvetésének zárszámadásáról szóló tartományi képviselőházi határozat-javaslatot – a Vajdaság AT 2025. évi költségvetéséről szóló tartományi képviselőházi határozat végrehajtásáról szóló […]

A tartományi hatalom szerint jól gazdálkodtak, az ellenzék szerint felelőtlenül költekeztek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!