Idén június 24-én értük el a magyarországi túlfogyasztás napját. Ez közel egy hónappal későbbi időpont, mint az előző években, ami első látásra kedvező fejleménynek tűnhet. A WWF Magyarország szerint azonban Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de még nem a zöld fordulat miatt
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Trademagazin