Közvetlenül a Vajdasági Képviselőház ülésének kezdete előtt az újvidéki ellenzék sajtótájékoztatót tartott, amelynek fő témája a Tartományi Kormányban zajló racionalizáció és a tömeges elbocsátások voltak. Dejan Kulja, a Szerbia Központ (Srbija centar) párt képviselője elmondta, hogy még 2015-ben készült egy terv 500 munkavállaló elbocsátására, három ciklusban. „Mindezt a racionalizáció és a hamis megtakarítás ürügyén teszik, […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó