A nyíregyházi kórház több épületében korlátozták a vízhasználatot

Mikrobiológiai eltéréseket azonosítottak a hálózatban. A nyíregyházi kórház több épületében korlátozták a vízhasználatot

A nyíregyházi kórház több épületében korlátozták a vízhasználatot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!