Több mint 3,5 milliárd dollár gyűlt össze az Egyesült Államok legújabb frekvenciaárverésén, de a bevétel nem csupán az 5G-hálózatok fejlesztéséről szól. Washington a pénz jelentős részét kínai távközlési eszközök cseréjére fordítaná, miközben tovább szigorítja a Huaweihez és a ZTE-hez köthető hálózati kockázatok kezelését. Milliárdokat hozott az amerikai spektrumárverés, kínai eszközök cseréjére költik a pénzt Több Hogyan lett egy frekvenciaárverésből nemzetbiztonsági ügy? – Milliárdokból cserélnék le a kínai hálózati eszközöket
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum