Latorcai Csaba: Miért jó a Tiszának, ha pénzt vesznek ki a lakástulajdonosok zsebéből? (VIDEÓ)

„Az Országgyűlés Tisza párti többsége elutasította azt a kereszténydemokrata javaslatot, hogy teremtsék meg a lehetőségét, hogy a társasházak a felújításukkal valamilyen állami alaphoz pályázhassanak” – mondta Latorcai Csaba, a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési képviselője a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videójában. „Ha már egy tollvonással megszüntetik, hogy hirdetőtáblát lehessen kihelyezni, vagy éppen egy építési hálón reklámozzanak, ezzel … Latorcai Csaba: Miért jó a Tiszának, ha pénzt vesznek ki a lakástulajdonosok zsebéből? (VIDEÓ)

Latorcai Csaba: Miért jó a Tiszának, ha pénzt vesznek ki a lakástulajdonosok zsebéből? (VIDEÓ)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → vasarnap.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!