Óbuda polgármestere szerint közpénzből finanszírozott civil kampány folyt ellene és Bús Balázs mellett. Búst, aki 2019-ig vezette a III. kerületet, majd az NKA alelnöke lett, kedden őrizetbe vették a 17 milliárdos kulturális támogatási ügyben. Kiss László óbudai polgármester megszólalt Bús Balázs ügyében
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu