Európába ért az ebola: Franciaországban regisztráltak megbetegedést

Azonosították a vírusos ebola megbetegedés első pozitív esetét Franciaország európai területén. A rendkívüli hírt az egészségügyi minisztérium közölte és erősítette meg a sajtónak. A kormányfő környezete szerint a miniszterelnök jelenleg "nagyon közelről" követi a helyzet alakulását.

Európába ért az ebola: Franciaországban regisztráltak megbetegedést

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!