Dzsudzsák hosszabbított a DVSC-vel, 40 évesen is az NB1-ben játszik majd
A debreceni klub szerdai hírében kiemelte: a csapat kapitánya 2020-ban tért vissza a DVSC-be, amelyben azóta is vezéregyéniségnek és meghatározó játékosnak számít.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner