Javaslat az országos munkaügyi kapcsolatok tripartit fórumának létrehozására

Nem várnak tovább a kormányra a szakszervezetek, négy szövetség összefogott, s együtt kezdeményezi egy országos, állandó társadalmi egyeztetési fórum létrehozását a munkaügyi kapcsolatok elindítására. A közös elhatározásról és javaslatról a Magyar Szakszervezeti Szövetség, a Munkástanácsok Országos Szövetsége, a Szakszervezetek Együttműködési Fóruma, valamint a Független Szakszervezetek Demokratikus Ligája levélben tájékoztatta Magyar Péter miniszterelnököt, Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős minisztert, valamint Kátai-Németh Vilmos társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős minisztert is.

Javaslat az országos munkaügyi kapcsolatok tripartit fórumának létrehozására

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ProfitLine

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!